Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > HM100-252R0LFTR13
Pieprasīt citātu
Latviešu
211906
HM100-252R0LFTR13
  • Daļas numurs
    HM100-252R0LFTR13
  • Apraksts
    FIXED IND 2UH 35A 0.9 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    1.102" L x 1.004" W (28.00mm x 25.50mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    HM100
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 130°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.346" (8.80mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    2µH Shielded Wirewound Inductor 35A 0.9 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    0.9 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    35A