Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMB10J40CA R5G
Pieprasīt citātu
Latviešu
5230710SMB10J40CA R5G attēlsTSC (Taiwan Semiconductor)
SMB10J40CA R5G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
850+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SMB10J40CA R5G
  • Apraksts
    TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    40V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    64.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    44.4V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AA (SMB)
  • Sērija
    SMB10J
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1000W (1kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Citi vārdi
    SMB10J40CA R5GTR
    SMB10J40CA R5GTR-ND
    SMB10J40CAR5GTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    15.5A