Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > PGSMAJ36A R3G
Pieprasīt citātu
Latviešu
2854121PGSMAJ36A R3G attēlsTSC (Taiwan Semiconductor)
PGSMAJ36A R3G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PGSMAJ36A R3G
  • Apraksts
    DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    36V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    58.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AC (SMA)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    400W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    PGSMAJ36AR3GCT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    6.9A