Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > ES15GLWHRVG
Pieprasīt citātu
Latviešu
2464786ES15GLWHRVG attēlsTSC (Taiwan Semiconductor)
ES15GLWHRVG
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ES15GLWHRVG
  • Apraksts
    DIODE, SUPER FAST
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.3V @ 1.5A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    400V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123W
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    35ns
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123W
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount SOD-123W
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    1µA @ 400V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    1.5A
  • Ietilpība @ Vr, F
    21pF @ 4V, 1MHz