Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > 1PGSMA200Z R3G
Pieprasīt citātu
Latviešu
22731211PGSMA200Z R3G attēlsTSC (Taiwan Semiconductor)
1PGSMA200Z R3G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1PGSMA200Z R3G
  • Apraksts
    DIODE ZENER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    200V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.2V @ 200mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AC (SMA)
  • Sērija
  • Jauda - maks
    1.25W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AC, SMA
  • Citi vārdi
    1PGSMA200ZR3GTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    1500 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 200V 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMA)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    1µA @ 152V