Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta pērles un čipsi > MMZ2012R102AT000
Pieprasīt citātu
Latviešu
258929MMZ2012R102AT000 attēlsTDK Corporation
MMZ2012R102AT000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MMZ2012R102AT000
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    MMZ
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    MMZ2012R102A
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Līniju skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība @ frekvence
    1 kOhms @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
    0.041" (1.05mm)
  • Filtra veids
    Signal Line
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    300 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    500mA