Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > MLZ2012M1R5HTD25
Pieprasīt citātu
Latviešu
2456437MLZ2012M1R5HTD25 attēlsTDK Corporation
MLZ2012M1R5HTD25
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MLZ2012M1R5HTD25
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5UH 700MA 182 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Multilayer
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805 (2012 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    MLZ
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    2MHz
  • Induktivitāte
    1.5µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.049" (1.25mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.5µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 182 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    182 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    700mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    550mA