Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 0412CDMCDS-R47NC
Pieprasīt citātu
Latviešu
59924090412CDMCDS-R47NC attēlsSumida Corporation
0412CDMCDS-R47NC
  • Daļas numurs
    0412CDMCDS-R47NC
  • Apraksts
    FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMD
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    0412CDMC/DS
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    470nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470nH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 20 mOhm 2-SMD
  • DC pretestība (DCR)
    20 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    3.8A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    7.5A