Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW5JT56R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2643333WW5JT56R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW5JT56R0
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    WW5JT56R0
  • Apraksts
    RES 56 OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
  • Pretestība
    56 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
    Axial
  • Citi vārdi
    WW5JT56R0TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Detalizēts apraksts
    56 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound