Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW3JT470R
Pieprasīt citātu
Latviešu
1813932WW3JT470R attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW3JT470R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW3JT470R
  • Apraksts
    RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    470 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    WW 5 470 5% R