Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW3AJT68R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3776537WW3AJT68R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW3AJT68R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW3AJT68R0
  • Apraksts
    RES 68 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    68 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound