Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW2JBR220
Pieprasīt citātu
Latviešu
2593863WW2JBR220 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW2JBR220
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WW2JBR220
  • Apraksts
    RES 0.22 OHM 1.5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±90ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    220 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1.5W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    WW 2 0.22 5% B