Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JTR750
Pieprasīt citātu
Latviešu
5770799WW1JTR750 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JTR750
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW1JTR750
  • Apraksts
    RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±90ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    750 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Citi vārdi
    WW 1 0.75 5% R