Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JT2R40
Pieprasīt citātu
Latviešu
2227341WW1JT2R40 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JT2R40
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW1JT2R40
  • Apraksts
    RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    2.4 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    WW 1 2.4 5% R
    WW12.45%R
    WW12.45%R-ND
    WW12.4JR
    WW12.4JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2.4 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound