Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1JBR680
Pieprasīt citātu
Latviešu
2501608WW1JBR680 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW1JBR680
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    WW1JBR680
  • Apraksts
    RES 0.68 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±90ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    680 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    WW 1 0.68 5% B