Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW1BT22R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
WW1BT22R0
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW1BT22R0
  • Apraksts
    RES 22 OHM 1W 0.1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Pretestība
    22 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    22 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound