Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12JTR120
Pieprasīt citātu
Latviešu
5998012WW12JTR120 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12JTR120
  • Daļas numurs
    WW12JTR120
  • Apraksts
    RES 0.12 OHM 0.4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±90ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Pretestība
    120 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Citi vārdi
    WW H 0.12 5% R