Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW12FT237R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6388924WW12FT237R attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW12FT237R
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    WW12FT237R
  • Apraksts
    RES 237 OHM 0.4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Pretestība
    237 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    WW H 237 1% R