Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WW10JT39K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2640854WW10JT39K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
WW10JT39K0
Noliktavā
250+
  • Daļas numurs
    WW10JT39K0
  • Apraksts
    RES 39K OHM 10W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
  • Pretestība
    39 kOhms
  • Jauda (vatos)
    10W
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 350°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    39 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound