Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WRF3JBR120
Pieprasīt citātu
Latviešu
WRF3JBR120
  • Daļas numurs
    WRF3JBR120
  • Apraksts
    RES WW 3W 0.12 OHM 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    -80/ +900ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm)
  • Pretestība
    120 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    WRF 3 0.12 5% A