Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WRF1JBR430
Pieprasīt citātu
Latviešu
WRF1JBR430
  • Daļas numurs
    WRF1JBR430
  • Apraksts
    RES WW 1W 0.43 OHM 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    -80/ +900ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
  • Sērija
    WRF
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    WRF 1 0.43 5% A