Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TR35JBL4R70
Pieprasīt citātu
Latviešu
3334766TR35JBL4R70 attēlsStackpole Electronics, Inc.
TR35JBL4R70
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TR35JBL4R70
  • Apraksts
    RES 4.7 OHM 35W 5% TO220
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220
  • Izmērs / Izmēri
    0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
  • Sērija
    TR
  • Pretestība
    4.7 Ohms
  • Jauda (vatos)
    35W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-2
  • Citi vārdi
    TR 35 T0 4.7 5% B