Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TR20JBC62R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1408015TR20JBC62R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
TR20JBC62R0
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    TR20JBC62R0
  • Apraksts
    RES 62 OHM 20W 5% TO220
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-220
  • Izmērs / Izmēri
    0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
  • Sērija
    TR
  • Pretestība
    62 Ohms
  • Jauda (vatos)
    20W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-220-2
  • Citi vārdi
    TR 20 T2 62 5% B