Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TR100FBD15R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
TR100FBD15R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
105+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TR100FBD15R0
  • Apraksts
    RES 15 OHM 100W 1% TO247-2
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-247
  • Izmērs / Izmēri
    0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
  • Sērija
    TR
  • Pretestība
    15 Ohms
  • Jauda (vatos)
    100W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    TO-247-2
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.825" (20.96mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    15 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film