Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM8035JT3R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
3783090SM8035JT3R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM8035JT3R00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
350+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM8035JT3R00
  • Apraksts
    RES 3 OHM 5% 4W 8035
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8035
  • Izmērs / Izmēri
    0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    8035 J-Lead
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.377" (9.57mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    3 Ohms ±5% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound