Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM6227JT620R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5521464SM6227JT620R attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM6227JT620R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM6227JT620R
  • Apraksts
    RES 620 OHM 5% 3W 6227
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    6227
  • Izmērs / Izmēri
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    620 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6227 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 3 620 5% R