Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM6227FT1R40
Pieprasīt citātu
Latviešu
4688467SM6227FT1R40 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM6227FT1R40
  • Daļas numurs
    SM6227FT1R40
  • Apraksts
    RES 1.4 OHM 1% 3W 6227
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Pretestība
    1.4 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    SM 3 1.4 1% R
    SM31.41%R
    SM31.41%R-ND
    SM31.4FR
    SM31.4FR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.265" (6.73mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    1.4 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound