Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM6227FT127R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5067640SM6227FT127R attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM6227FT127R
  • Daļas numurs
    SM6227FT127R
  • Apraksts
    RES 127 OHM 1% 3W 6227
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Pretestība
    127 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    SM 3 127 1% R