Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM6227FBR500
Pieprasīt citātu
Latviešu
5671579SM6227FBR500 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM6227FBR500
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM6227FBR500
  • Apraksts
    RES 0.5 OHM 1% 3W 6227
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    6227
  • Izmērs / Izmēri
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    500 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    6227 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 3 0.5 1% B