Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4527FTR665
Pieprasīt citātu
Latviešu
4264481SM4527FTR665 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4527FTR665
  • Daļas numurs
    SM4527FTR665
  • Apraksts
    RES 0.665 OHM 1% 2W 4527
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4527
  • Izmērs / Izmēri
    0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    665 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4527 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 2A 0.665 1% R