Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4124JTR430
Pieprasīt citātu
Latviešu
4035486SM4124JTR430 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4124JTR430
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    SM4124JTR430
  • Apraksts
    RES 0.43 OHM 5% 2W 4124
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4124 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 2 0.43 5% R