Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4124JTR130
Pieprasīt citātu
Latviešu
1566199SM4124JTR130 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4124JTR130
  • Daļas numurs
    SM4124JTR130
  • Apraksts
    RES 0.13 OHM 5% 2W 4124
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Pretestība
    130 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Citi vārdi
    SM 2 0.13 5% R