Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4124JT6R80
Pieprasīt citātu
Latviešu
1653116SM4124JT6R80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4124JT6R80
  • Daļas numurs
    SM4124JT6R80
  • Apraksts
    RES 6.8 OHM 5% 2W 4124
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Pretestība
    6.8 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
    4124 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 2 6.8 5% R
    SM26.85%R
    SM26.85%R-ND
    SM26.8JR
    SM26.8JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.195" (4.95mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.8 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound