Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4124JT120R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6314166SM4124JT120R attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4124JT120R
  • Daļas numurs
    SM4124JT120R
  • Apraksts
    RES 120 OHM 5% 2W 4124
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Pretestība
    120 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Citi vārdi
    SM 2 120 5% R