Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM4124BT30R1
Pieprasīt citātu
Latviešu
6623638SM4124BT30R1 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM4124BT30R1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM4124BT30R1
  • Apraksts
    RES 30.1 OHM 0.1% 2W 4124
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4124
  • Izmērs / Izmēri
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    30.1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4124 J-Lead
  • Citi vārdi
    Q6551318
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.195" (4.95mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    30.1 Ohms ±0.1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound