Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM2615JT150R
Pieprasīt citātu
Latviešu
455303SM2615JT150R attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM2615JT150R
  • Daļas numurs
    SM2615JT150R
  • Apraksts
    RES 150 OHM 5% 1W 2615
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Pretestība
    150 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2615 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 1 150 5% R