Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM2615FTR221
Pieprasīt citātu
Latviešu
5117759SM2615FTR221 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM2615FTR221
  • Daļas numurs
    SM2615FTR221
  • Apraksts
    RES 0.221 OHM 1% 1W 2615
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Pretestība
    221 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Citi vārdi
    SM 1 0.221 1% R