Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM2615FT50R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3414167SM2615FT50R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM2615FT50R0
  • Daļas numurs
    SM2615FT50R0
  • Apraksts
    RES 50 OHM 1% 1W 2615
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Pretestība
    50 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2615 J-Lead
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.155" (3.94mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    50 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound