Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM2615FT47R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
4514118SM2615FT47R5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM2615FT47R5
  • Daļas numurs
    SM2615FT47R5
  • Apraksts
    RES 47.5 OHM 1% 1W 2615
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Pretestība
    47.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
    2615 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 1 47.5 1% R