Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > SM2615FT13R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2485934SM2615FT13R3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
SM2615FT13R3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SM2615FT13R3
  • Apraksts
    RES 13.3 OHM 1% 1W 2615
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2615
  • Izmērs / Izmēri
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Sērija
    SM
  • Pretestība
    13.3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2615 J-Lead
  • Citi vārdi
    SM 1 13.3 1% R