Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RWT2AJB51R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
422775
RWT2AJB51R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RWT2AJB51R0
  • Apraksts
    RES 51 OHM 2W 5% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.433" Dia x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    RWT
  • Pretestība
    51 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • Iespējas
    Fusible, Pulse Withstanding, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    51 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound