Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF5JT91R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3009647RSMF5JT91R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT91R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF5JT91R0
  • Apraksts
    RES 91 OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    91 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 5 91 5% R