Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF5JT3R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
279414RSMF5JT3R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT3R00
  • Daļas numurs
    RSMF5JT3R00
  • Apraksts
    RES 3 OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    5W
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 5 3 5% R
    RSM535%R
    RSM535%R-ND