Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF5JA4K70
Pieprasīt citātu
Latviešu
5721554RSMF5JA4K70 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF5JA4K70
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF5JA4K70
  • Apraksts
    RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    4.7 kOhms
  • Jauda (vatos)
    5W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    4.7 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film