Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3JTR220
Pieprasīt citātu
Latviešu
79960RSMF3JTR220 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JTR220
  • Daļas numurs
    RSMF3JTR220
  • Apraksts
    RES 0.22 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    220 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    RSM 3 0.22 5% R