Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3JT470K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3207881RSMF3JT470K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT470K
  • Daļas numurs
    RSMF3JT470K
  • Apraksts
    RES 470K OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    470 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    RSM 3 470K 5% R