Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3JT24R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1019774RSMF3JT24R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT24R0
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RSMF3JT24R0
  • Apraksts
    RES 24 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    24 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RSMF324JRCT
    RSMF324JRCT-ND
    RSMF3JT24R0-ND
    RSMF3JT24R0CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    24 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film