Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF3JA47R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3395612RSMF3JA47R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF3JA47R0
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    RSMF3JA47R0
  • Apraksts
    RES 47 OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    47 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    RSM 3 47 5% T