Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF2JTR620-C2
Pieprasīt citātu
Latviešu
2464249RSMF2JTR620-C2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR620-C2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF2JTR620-C2
  • Apraksts
    RES 0.62 OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    620 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    620 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film