Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF2JT51K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
531827RSMF2JT51K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT51K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF2JT51K0
  • Apraksts
    RES 51K OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    51 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSMF 2 51K 5% R